Uhh design

Uhh design ļoti nopietns kolektīvs ar tikpat nopietnu un stingru attieksmi pret saviem pienākumiem un profesionālu skatījumu uz veicamo darbu. Ikviens no viņiem ir pozitīvs, atbalstošs, ieinteresēts, kompetents savā jomā un uz ilgstošu sadarbību orientēts sava darba veicējs.

www.uhh.lv

IMPRO ceļojumi

IMPRO ceļojumi ir ceļojumu aģentūra, kas ne tikai palīdzēs Tev apceļot pasauli, bet arī dos pievienoto vērtību ceļojumam un palīdzēs iegūt neaizmirstamas atmiņas visam mūžam!

www.impro.lv/

Mozello

Mozello ir nelielā Latvijas programmatūras izstrādes uzņēmumā Blumentals Solutions SIA dzimusi un realizēta ideja. Kopš 2016. gada Mozello darbojas kā atsevišķs uzņēmums Mozello SIA.Mozello tika izveidots ar mērķi dot iespēju ikvienam datora lietotājam ar pamata zināšanām ātri un viegli izveidot pieklājīgu mājas lapu sava uzņēmuma vai privātajām vajadzībām, aiztaupot sarežģītas tehniskās detaļas vai dārgu izstrādes procedūru.

www.mozello.lv

"Hansa Print Riga"

"Hansa Print Riga" ir tehnoloģiski attistīta pilna cikla operatīva tipogrāfija. Kas sniedz augstas kvalitātes pakalpojumus gan Latvijā, gan arī Eiropas valstīs. Vairāk kā 12 gadu pieredze mums ir spējusi nodrošināt labu reputāciju ne tikai vietējā tirgus segmentā, bet arī eiropas valstīs. Mūsu uzņēmums piedāvā pilnu pakalpojumu spektru, maketu sagatavošanu, druku, pēcdrukas darbus un pasūtījuma piegādi. Mūsu darbība balstīta uz kvalitātes standartiem. Mēs esam uzņēmums, kas ir atvērts jauniem izaicinājumiem drukas jomā. Nodrošinam atbistošu individuālo un profesionālo apkalpošanu.Mūsu lepnums - sadarbība ar vairākiem klientiem turpinās jau ilgāk par 12 gadiem.

www.hpr.lv

Cherry Picking

Cherry Picking piedāvā gaismas virtenes - krāsainas, pilnas gaišu sajūtu, jautrības - ļaujot pašam eksperimentēt ar šo emociju gammu. Cherry Picking ir stāsts par ķirsīti uz tortes, par iespēju ikdienišķo padarīt īpašu un radīt neaizmirstamas sajūtas.

адрес: chepi.lv  полная ссылка: http://www.chepi.lv/lat/

Kaktumaiss

Kaktumaiss ir ikvienas mājas kārtības uzraugs, mīļais maiss, kurā glabāt mantas, kas mētājas pa rokai. Maiss, kas iemāca kārtību uzturēt skaisti un ar prieku.

https://www.facebook.com/Kaktumaiss-810268419087072/


Taada Aada

Taada Aada pagaidu dizaina tetovējumi. Dizains iedvesmots ar stāstiem, sakāmvārdiem, dabu un dzīvi. DIZAINS Kristiāna Kalniņa.

http://winktattoo.com/

Durbes veltes

Durbes veltes ar preču zīmi «Durbes veltes» tiek ražoti  augļu, ogu,  dārzeņu konservi un mājas vīni, kas top mazā ražotnē Durbē. Ražotājs SIA „EVI&JO” ir Latvijas pārtikas uzņēmums, kas savu ražošanu balsta uz klasiskām vērtībām un tradicionālām produktu pagatavošanas metodēm, kurās netiek izmantotas gandrīz nekādas e-vielas. Vienīgās e-vielas, kuras pielietojam dārzeņu konservu  gatavošanā ir etiķis un citronskābe, kā arī dažiem ievārījumiem tiek pievienots pektīns.

http://durbesveltes.lv/new/index.php/lv/

Biedrība "Latvijas Veselības Misija"

Biedrība "Latvijas Veselības Misija" biedrības mērķis ir veicināt veselas un izglītotas personības attīstību, uzlabojot indivīda un sabiedrības dzīves kvalitāti, izmantojot NEW START programmu.

https://www.facebook.com/veselibasmisija/?fref=ts


Kafejnīca Gustavs Ādolfs

Kafejnīca Gustavs Ādolfs - mini restorāns atrodas pašā Mežaparka sirdī, Kokneses prospektā 13a. Laikam jau savas atrašanās vietas dēļ šī ir iecienīta vieta daudziem Mežaparka un Zoodārza apmeklētājiem.

http://gustavsadolfs.lv/minirestorans/

Memoriālo muzeju apvienība

Memoriālo muzeju apvienība ir Latvijas Republikas Kultūras ministrijas tiešās pārvaldes iestāde. Apvienības darbības mērķis ir tās pārstāvēto Latvijas kultūrvēsturei nozīmīgo personību dzīves un radošās darbības mūsdienīga atklāsme memoriālajā vidē, latviešu literatūras un kultūras vēstures attīstības atspoguļojums caur konkrētas personības un tās dzīves telpas skatapunktu.

http://memorialiemuzeji.lv/

Geka

Geka konkurētspējīgs, mūsdienīgs, sociāli atbildīgs un uzticams uzņēmums saviem darbiniekiem, sadarbības partneriem un klientiem.

http://geka.lv/

Latvijas Ugunsdzēsības muzejs

Latvijas Ugunsdzēsības muzejs muzeja ekspozīcija iepazīstina ar Latvijas ugunsdzēsības vēsturi no 19.gadsimta vidus līdz mūsdienām. Muzeja apmeklētāji var apgūt praktiskas iemaņas dzēšanā, piedalīties viktorīnās un noskatīties dokumentālus videomateriālus. Muzeja ekspozīciju papildina izstādes. Krājumā ir 31 780 priekšmeti.

http://muzejs.vugd.gov.lv/


 .